VIGO Katowice

ul. Gen. Jankego 52
40-612 Katowice
32 352 49 60

VIGO Katowice | Autoryzowany dealer Oleo-Mac

Koszenie i przycinanie trawy, obcinanie gałęzi i przycinanie żywopłotu, nawadnianie – to jedne z ważniejszych prac wykonywanych w ogrodzie, aby roślinność była zdrowa i dobrze wyglądała. Od prawie 1996 roku staramy się pomóc właścicielom przydomowych ogrodów i firmom prowadzącym działalność w branży utrzymywania terenów zielonych.

Zajmujemy się sprzedażą, wypożyczaniem oraz serwisem urządzeń ogrodniczych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy OLEO-MAC, europejskiego producenta kosiarek, pilarek i kos oraz innego sprzętu ogrodniczo-leśnego. W naszej ofercie znajdują się kosiarki, pilarki do drewna, kosy spalinowe, glebogryzarki, dmuchawy, opryskiwacze, nożyce do żywopłotu, wertykulatory, odśnieżarki, zamiatarki, pompy do wody, podkrzesywarki, myjki wysokociśnieniowe, przecinarki do asfaltu i betonu oraz świdry glebowe.

Oprócz maszyn proponujemy naszym klientom również części zamienne oraz materiały eksploatacyjne takie jak: oleje, świece, łańcuchy tnące, prowadnice, głowice, żyłki i tarcze tnące do kos, smary do przekładni, filtry i wiele innych części oraz artykułów niezbędnych do prawidłowej eksploatacji urządzeń ogrodniczych.

Poza tym wykonujemy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i przeglądy urządzeń wszystkich producentów.

NAPRAWIAMY SPRZĘT OGRODNICZY SPRZEDAWANY PRZEZ SKLEPY SIECIOWE!
(Castorama, Leroy-Merlin, OBI)

Od początku działalności współpracujemy z włoską firmą OLEOMAC, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na południu Polski. Współpracujemy także z innymi importerami sprzętu ogrodniczego: VICTUS, TORO, IKRA, HORTMASZ, STIGA, AGROMA, CASTLEGARDEN, GRASS, MURRAY, AMA, MTD i inne.

Sklep ogrodniczy Katowice - VIGO

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ

VIGO Katowice
ul. Gen. Jankego 52
40-612 Katowice

tel.: 32 352 49 60
tel. / fax: 32 202 69 69
mobile: 661 890 843
biuro@sprzetogrodniczy.com
www.sprzetogrodniczy.com

OFERUJEMY

SZEROKĄ GAMĘ SPRZĘTU
SERWIS SPRZĘTU OGRODNICZEGO
WYPOŻYCZALNIE
FACHOWE DORADZTWO
AKCESORIA OGRODNICZE